top of page
Reynaers-155-Lift-Slides-with-Mosquito-S

Tamamlayıcı Sistemler

Mosquito Sineklik Çözümleri

Binanızdaki konfor düzeyini yükseltmede diğer bir önemli faktör de rahatsızlık verici böcekleri veya sinekleri dışarı tutmaktır. Mosquito sinekliklerle Reynaers bu mevsimsel rahatsızlığa kusursuz bir çözüm sunar.

 

Mosquito pencerelere, kapılara veya sürme doğramalara uygulanabilen bir sistemdir. Bir alüminyum profilden ve bir sinek telinden oluşur. Tüm Reynaers sistemlerinin yanı sıra Reynaers’e ait olmayan sistemlere de entegre edilebilir. Ayrıca, bu minimalist tasarımlı alüminyum sistemler pencerelerinizle aynı renkte boyanabilir. Mosquito ile, bir alanı böcekleri dışarıda tutarak gerektiği gibi havalandırabilirsiniz.

Mosquito-3.1546613654.4724.jpg
VENTALIS-CS77-wall-0.1505999256.3087.jpg

Ventalis Havalandırma Sistemleri

Ventalis, pencerelerinize veya sürme kapılarınıza kusursuz bir şekilde entegre olan otomatik hava akışı özelliğine sahip yenilikçi ve kontrol edilebilir bir havalandırma sistemidir. Bu modüler sistem, sorunsuz temizlik ve bakıma olanak vererek hem etkinlik hem de estetik tasarım sağlar.

 

Rüzgar basıncı arttığında veya azaldığında, patentli otomatik üniteler hava girişini açarak veya kapatarak, içeri giren hava akışını sabit tutar. Dahası, Ventalis sistemi 5 farklı konumla kolayca ayarlanabilir ve kullanıcıların havalandırma derecesini kolayca ayarlamasını sağlar.

Brise Soleil (BS) Güneş Kırıcılar

Binalardaki enerji verimliliği konseptlerinin en önemli zorluklarından biri gün ışığı girişinin kontrol edilmesidir.  Güneş ışığının girmesine izin vermekle binanın aşırı ısınmasını önlemek arasında doğru dengeyi bulmak önemlidir.  Bunu sağlamanın en etkili yolu harici güneş kırıcı sistemlerinin uygulanmasıdır.  Bu sistemlerin doğru şekilde uygulanması binaya giren güneş ışığının avantajlarını ortadan kaldırmadan iklimlendirme ihtiyacını azaltacaktır. BS, cephenin dışına monte edilen ve en etkili güneş kırıcı çözümünü sunan bir gölgeleme sistemidir. Alüminyumun çok dayanıklı olması, az bakım gerektirmesi, stabilitesi ve elbette estetik yönü nedeniyle, bu gibi uygulamalar için alüminyum kullanımının faydası açıktır.   Güneş kırıcı tasarımı binaya çağdaş bir görünüm kazandırır.

Palazzo Arba_08.jpg
bottom of page