top of page
Consumer brochure_Print-54.jpg

Sürme Sistemler

Maksimum şeffaflıkta cam alanlar ve kolaylıkla kayan bir mekanizma, sürme kapılarınızı manzaralı mekanlar için mükemmel bir çözüm haline getiriyor. Güvenlik ve hava şartlarına dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve bakım gerektirmeyen sürme sistemler, maksimum performansı, estetik görünüm ile birleştirir.

Günümüz mimarisinin eğilimlerinden: “Büyük cam yüzeyler ile daha fazla günışığı”. Bu fikir göz önünde bulundurularak Hi-Finity, daha fazla aydınlatma ve yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Evin içine maksimum gün ışığı almak üzere, geniş cam yüzeyler zeminden tavana kadar uygulanır. Hi-Finity sürme sistem, ince, zarif ve oldukça modern bir görünüme sahiptir.
 

Consumer brochure_Print-171.jpg
Monorail-icon.png

Tek raylı sistemler

Tek raylı sistemlerde kayar panelin yanında sabit camlı panel yer alır. Oluşturulan çok geniş cam yüzeyler ile minimal bir görüntü sağlanır.

rail-icon.png

Çift raylı sistemler

Çift raylı sistemlerde iki ayrı kanat hareketli olacak şekilde planlanır. Kanatlar simetrik olmalıdır ve istenirse bir tanesi sabitlenebilir.

Consumer brochure_Print-18.jpg
Consumer brochure_Print-172.jpg
Multi-rail-icon.png

Üç veya daha
fazla raylı sistemler

Üç veya daha fazla raylı sistemler ise, farklı raylara daha fazla hareketli kanat yerleştirilmesine izin verir. Görünüş olarak iki raylı sistem ile aynıdır, ancak aynı anda daha fazla kanat açma ve daha geniş geçiş alanları yaratma imkanı sunar.

Consumer brochure_Print-19.jpg

Katlanır Sistemler

Katlanır sistemler evinizin bahçeye veya balkona doğru genişlemesine izin verir ve dış mekan ile iç mekanı kusursuz birleştirmeyi sağlar. Yenilikçi, modern tasarımlı alüminyum katlanır sistemler istenilen boyutlarda evinize harika bir görünüm kazandırır.

Katlanır sistemlerin içinde standart açılan bir ana kapı bulunur. Sistem, belirli bir açılış sırasına göre evinizin içine veya dışına açılarak katlanabilir ve maksimum açıklık sağlar.

bottom of page