top of page

Bir Nefes Temiz Hava

Pandemi süresince halk sağlığını olumsuz etkileyen kapalı mekânlar, doğal havalandırmanın önemini daha iyi anlamamıza sebep oldu.


Dünya sağlık örgütü WHO’ya göre COVID-19 bulaşı "Zayıf havalandırması olan küçük etrafı çevrili veya kapalı alanlar"da çok daha kolay gerçekleşmektedir.Ventalis Havalandırma Ünitesi, otomatik hava akışı özelliğine sahip, yenilikçi ve kontrol edilebilir bir havalandırma sistemidir. Isı ve ses yalıtımlı ventalis sistemi, pencere-kapı veya sürmelerin üstüne kurulur.


Rüzgar basıncı arttığında veya azaldığında, patentli otomatik üniteler açılarak veya kapanarak içeri giren hava akışını sabit tutar. Havalandırma ünitesi yanındaki çubuk ile manuel olarak da açıp kapatılabilir.


Bu modüler sistem, sorunsuz temizlik ve bakıma olanak verir. İç kısmında yer alan filtreler böcek, sinek girişlerini engellediği gibi, yağmur geçişine de izin vermez. Ayrıca kanatta yalıtım fitili ve bağlantı parçalarında özel yalıtım uygulaması ile Ventalis sistemi yoğuşma riskini de ortadan kaldırır.

Ventalis çeşitli Reynaers sistemleri ile entegre edilebilir. Bunlar: Eco System, CS 68, CS 77, CP 130 ve CP 155’tir.


Ventalis ürün broşürümüze bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Comments


bottom of page